Steun de horeca

De verspreiding van het Coronavirus en de bijbehorende maatregelen raken ons allemaal! Gelukkig zien we ook veel creativiteit ontstaan; goede ideeën worden werkelijkheid, ook bij de horecazaken in onze gemeente. Daar zijn we trots op! Op onze oproep aan de horeca om hen te ondersteunen in de promotie hebben veel horecazaken gereageerd.

Wij wensen u veel eetplezier!

Locatie Boskant
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
De Vriendschap Afhalen diner www.devriendschapboskant.nl 0413 - 47 25 72

 

Locatie Nijnsel
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
Cafetaria highway 51 Afhalen lunch en afhalen diner www.highway51.nl 0413 - 47 87 59
Lounge 8 Afhalen diner, bezorgen diner www.sushi-eight.nl 0413 - 75 08 11

 

Locatie Olland
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
Café d’n Toel Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.facebook.com/cafedentoel 0413 - 47 33 13

 

Locatie Schijndel
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
‘t Onderonsje Lunchroom Afhalen lunch www.onderonsjelunchroom.nl 073 - 68 96 685
De Kafmolen Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.dekafmolen.nu 073 - 54 79 123
Het Tramhuys Afhalen lunch, afhalen diner www.tramhuys.nu 073 - 20 32 613
Familierestaurant Fabula  Afhalen diner www.fabula.nl 073 - 54 95 005
Kwalitaria De Komeet Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner https://kwalitaria.nl/schijndel/dekomeet 073 - 54 92 286
Restaurant Mász  Afhalen lunch, afhalen diner www.restaurantmasz.nl 073 - 30 34 666 
Restaurant Athene Afhalen lunch, afhalen diner www.restaurant-athene.com 073 - 78 55 522
Schaapskooi Schijndel  Afhalen lunch www.schaapskooischijndel.nl 06 - 10 68 91 69
De koffiemolen Schijndel  Afhalen lunch https://dekoffiemolenschijndel.nl/ 073 - 30 34 664
Brasserie Lieveling  Afhalen lunch, afhalen diner https://www.brasserielieveling.nl/ 073 - 54 94 747

 

Locatie Sint-Oedenrode
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
Kasteel Henkenshage Afhalen diner www.kasteel-henkenshage.nl 0499 - 37 55 37
De Beleving  Afhalen lunch, afhalen diner www.debeleving.nl 0413 - 47 43 92
Hugo’s Bistrobar  Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner https://bistrobarhugos.sitedish.shop 06 - 38 89 83 99
De Gouden Leeuw  Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.degoudenleeuwsintoedenrode.nl 0413 - 71 20 47
De Helden van Kien  Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.deheldenvankien.nl 0413 - 32 25 98
Cafe Oud Rooij Afhalen lunch www.oudrooij.nl 0413 -78 61 05
Anytyme De Beurs  Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.thuisbezorgd.nl 0413 - 47 03 46

 

Locatie Veghel
Horeca Mogelijkheden  Website Telefoonnummer
Vlas Graan & Koffie Afhalen lunch, afhalen diner, bezorgen diner www.vlasgraankoffie.nl 0413 - 85 22 22
Gossimijne Veghel  Afhalen diner, bezorgen diner www.gossimijne.nl 0413 - 31 98 88
Grieks restaurant Santorini  Afhalen diner www.santorini-veghel.nl 0413 - 35 29 50
Restaurant Hertog Jan  Afhalen diner, bezorgen diner www.restauranthertogjan.nl 0413 - 34 24 37
Supervlaai Veghel  Afhalen lunch https://www.supervlaai.nl/alle-vestigingen/supervlaai-veghel/ 0413 - 37 97 72
De Koffieleut  Afhalen lunch. Afhalen diner alleen op vrijdagavond. www.dekoffieleutveghel.nl 0413 - 34 13 52
Lunchroom STEEF  Afhalen lunch www.lunchroomsteef.nl 0413 - 39 56 12
De Afzakkerij  Afhalen lunch www.afzakkerij.nl 0413 - 78 20 20
Chinees-Indisch Restaurant Bamboo Afhalen lunch, afhalen diner www.restaurant-bamboo.nl 0413- 36 55 65
Brownies & downies  Afhalen lunch www.browniesanddownies.nl 0413 - 36 65 64
Cafetaria ’t Braadspit  Afhalen diner, bezorgen diner http://www.braadspitveghel.nl/ 0413 - 36 70 27
Trattoria Da Roberto  Afhalen diner, bezorgen diner www.da-roberto.nl 0413 - 30 61 97

 

Locatie Zijtaart
Horeca Mogelijkheden Website Telefoonnummer
De Reiger Horeca  Afhalen diner, bezorgen diner www.dereigerhoreca.nl 0413 - 34 33 82