Fotogalerij burgercommissieleden

U bent hier:

Wie zitten er in de commissie?

Meierijstad heeft twee commissies: Mens en Maatschappij en Ruimte, Economie en Bedrijfsvoering. In de commissies zitten behalve raadsleden ook burgercommissieleden.

Elke fractie heeft maximaal drie burgercommissieleden. Dit zijn niet-raadsleden, die tijdens de laatste raadsverkiezingen op de kandidatenlijst van de fractie hebben gestaan. De burgercommissieleden zijn op voordracht van de fractie door de raad benoemd.

Miranda Kerkhof-Ulehake

Kerkhof-Ulehake
contactgegevens en taken Miranda Kerkhof-Ulehake
Adresm.kerkhof@teammeierijstad.nl
Telefoonnummer06 - 23 57 42 17
Nevenfuncties

Proces manager, dWise Applicaties

Politieke partijTeam Meierijstad

Bram Brouwers

Brouwers
contactgegevens en taken Bram Brouwers
Telefoonnummer06 - 18 30 22 23
Nevenfuncties

Algemeen bestuurslid, Gebruikersvereniging Anteagroup (GVAG)
Projectleider / coördinator team Beheer Openbare Ruimte, Gemeente Valkenswaard

Politieke partijCDA

Stefan van Kessel

van Kessel
contactgegevens en taken Stefan van Kessel
Adresstefan.van.kessel85@gmail.com
Nevenfuncties

Beleidsmedewerker maatschappelijke en economische ontwikkeling, MijnGemeenteDichtbij

Politieke partijCDA

Anke Koenen-Raijmakers

Koenen-Raijmakers
contactgegevens en taken Anke Koenen-Raijmakers
Nevenfuncties

Lid OMR, MR Basisschool

Politieke partijCDA

Piet Klaasen

Klaasen
contactgegevens en taken Piet Klaasen
Adresp.klaasen@hotmail.com
Telefoonnummer06- 20 66 93 07
Politieke partijVVD

Kelvin Litjens

Geen foto
contactgegevens en taken Kelvin Litjens
Adreskhm.litjens@gmail.com
Nevenfuncties

Consultant, Robbins & Haywin

Politieke partijVVD

Ger Nillezen

Nillezen
contactgegevens en taken Ger Nillezen
Adresgernillezen@hotmail.com
Nevenfuncties

Eigenaar/exploitant, Antiek de Schootse Hoek
Eigenaar/exploitant, Adviesbureau Nillezen advies

Politieke partijVVD

Guido Tubbing

Tubbing
contactgegevens en taken Guido Tubbing
Adresgtubbing@gmail.com
Telefoonnummer06 - 22 98 36 28
Nevenfuncties

Docent, ROC De Leijgraaf
Voorzitter, SP-afd. Meierijstad

Politieke partijSocialistische Partij

Melanie Kastelijn

Kastelijn
contactgegevens en taken Melanie Kastelijn
Adresmelaniekastelijn@home.nl
Telefoonnummer073 - 54 32 521
Nevenfuncties

Directeur, Stg. Buitengewoon Bijzonder
VOF Kastelijn

Politieke partijSocialistische Partij

Annie Jansen

Jansen
contactgegevens en taken Annie Jansen
Nevenfuncties

Vrijwilliger Welzijn De Meierij als sociaal spreekuurhouder en budgetmaatje
Lid Platform Minima Schijndel

Lid kennisgroep Participatie van de Adviesraad Sociaal Domein

Voorzitter, FNV-lokaal Meierijstad en Uden

Voorzitter, FNV-senioren, regio Den Bosch de Meierij

Politieke partijHart voor Schijndel

Carien van Dooren

van Dooren
contactgegevens en taken Carien van Dooren
Politieke partijHart voor Schijndel

Gert-Jan Uphus

Uphus
contactgegevens en taken Gert-Jan Uphus
Adresgj.uphus@live.nl
Telefoonnummer06 - 15 48 90 18
Nevenfuncties

Teamleider, Enexis

Politieke partijLijst Blanco

Gail Toppenberg

Toppenberg
contactgegevens en taken Gail Toppenberg
Adresgail_adinda@hotmail.com
Nevenfuncties

Gastvrouw, BrabantZorg

Politieke partijLijst Blanco

Lars van Asseldonk

van Asseldonk
contactgegevens en taken Lars van Asseldonk
Telefoonnummer06 - 11 94 26 26
Politieke partijLijst Blanco

Silvia Derks

Derks
contactgegevens en taken Silvia Derks
Adressilvia.derks@gmail.com
Telefoonnummer06 - 18 30 33 21
Nevenfuncties

Directie-secretaris / strategisch adviseur, Provincie Noord-Brabant

Politieke partijPartij van de Arbeid

Willem van Laarhoven

van Laarhoven
contactgegevens en taken Willem van Laarhoven
Telefoonnummer06 - 54 26 82 92
Nevenfuncties

Senior Adviseur, Valacon

Politieke partijPartij van de Arbeid

Martha School

School
contactgegevens en taken Martha School
Adresmartha.school@planet.nl
Telefoonnummer06 - 12 31 45 88
Nevenfuncties

Eigenaar, Omwenteling
Voorzitter, Rooi werkt

Politieke partijPartij van de Arbeid

Gea van Zutven

van Zutven
contactgegevens en taken Gea van Zutven
Adresgea@vanzutven.xyz
Telefoonnummer0413 - 35 23 45
Nevenfuncties

Consultant, Fontys Hogescholen

Politieke partijDemocraten 66

Pieter Siroen

Siroen
contactgegevens en taken Pieter Siroen
Adrespieter@siroen.eu
Telefoonnummer06 - 46 20 01 18
Nevenfuncties

Docent Elektrotechniek, Summa College
Lid sector Vernieuwingscommissie Techniek, Stg. Platform V.M.B.O.
Kwartiermaker PIE, Stg. Platform V.M.B.O.

Politieke partijDemocraten 66

Gertjan Hobert

Geen foto
contactgegevens en taken Gertjan Hobert
Adresgertjan.hobert@gmail.com
Telefoonnummer06 - 53 88 40 55
Nevenfuncties

Bussines intelligent specialist, Darling Ingredients
Penningsmeester, Scouting Veghel
Bestuurslid, D66 Meierijstad

Politieke partijDemocraten 66

Mark van Pinxteren

van Pinxteren
contactgegevens en taken Mark van Pinxteren
Telefoonnummer06 -12 78 15 93
Nevenfuncties

Algemeen medewerker, Brus Motors
Penningmeester, MTC D’n Dommel

Politieke partijGemeentebelang Meierijstad

Huub van de Wijdeven

van de Wijdeven
contactgegevens en taken Huub van de Wijdeven
Adreshvandewijdeven@outlook.com
Telefoonnummer06 - 53 64 30 36
Nevenfuncties

Administratief medewerker, Udens College

Politieke partijGemeentebelang Meierijstad

Gerard van Mil

Geen foto
contactgegevens en taken Gerard van Mil
AdresGerardvanmil0@gmail.com
Telefoonnummer06 - 48 93 14 11
Nevenfuncties

Qc technician, Patheon

Politieke partijGemeentebelang Meierijstad