Woningbouwplannen in Sint-Oedenrode

Hieronder woningbouwplannen die op dit moment worden voorbereid. Per kern wordt er aangeven wat de status is van deze plannen, hard, zacht of potentieel.

  • Hard: het woningbouwplan is al vastgesteld of is al onherroepelijk.
  • Zacht: het woningbouwplan is nog in voorbereiding en nog niet vastgesteld.
  • Potentieel: in de toekomst kan er op deze locatie mogelijk woningbouw plaatsvinden. Potentiële locaties worden vaak nog niet op de kaart weergegeven, deze zijn nog dusdanig prematuur dat in het licht van de belangen van de initiatiefnemer of grondeigenaar een locatie nog niet openbaar gedeeld kan worden.

Voor Sint-Oedenrode worden de locaties van meer dan 5 woningen op de kaart weergegeven. Voor Sint-Oedenrode betekent dat het volgende op het gebied van de status van de plannen:

  • Hard - 171 woningen
  • Zacht - 759 woningen
  • Potentieel - 93 woningen 

Het aantal bij de locatie is een indicatief woningaantal. Woningaantallen veranderen door het jaar heen. De informatie op deze website is een momentopname op basis van de toen beschikbare informatie. 

Rooi Overzicht 2026 intern