Het RAADhuis in Schijndel is op vrijdag 31 maart geopend tot 13.00 uur in plaats van tot 20.00 uur. Dit vanwege ict werkzaamheden. Wij hopen op uw begrip.
Verhuizen binnen Nederland
Als u verhuist, geeft u dat door aan de gemeente waar u gaat wonen. Dat kan vanaf 4 weken voor de verhuisdatum tot en met 5 dagen erna. Geeft u uw verhuizing te laat door, dan kan dit dus gevolgen hebben voor bijvoorbeeld uw huurtoeslag of studiefinanciering.
Let op: u kunt de verhuizing van uw kind niet online doorgeven als u zelf niet meeverhuist. Deze informatie geldt ook voor een voogd of verzorger. Maak dan een afspraak.
Persoonlijk langskomen
Wilt u uw verhuizing persoonlijk doorgeven. Maak dan een afspraak. Neem uw identiteitsbewijs (id-kaart, paspoort of rijbewijs).
De personen die een verhuizing mogen doorgeven
- iedereen van 16 jaar of ouder voor zichzelf; de ouder, voogd of verzorger voor minderjarige kinderen
- ouders voor inwonende meerderjarige kinderen
- meerderjarige kinderen voor inwonende ouders
- samenwonende echtgenoten of geregistreerde partners; voor elkaar
- de curator voor een persoon die onder curatele is gesteld
- een gemachtigde
De instanties die wij op de hoogte stellen van uw verhuizing
Ontdek op rijksoverheid.nl welke instanties wij op de hoogte stellen van uw verhuizing.